HAKKIMIZDA

Uçtan uca moda ile tanışın!

Piamore, ürünlerini piyasada sergilemek için gerekli olan tüm işlemleri kendi bünyesinde, uzman ekipleri ile gerçekleştirir.

Piamore’de hizmet kalitesi herşeyden önce gelir.

  • Müşteri Odaklı Hizmet
  • Çok Kanallı Satış
  • Kendi Bünyesinde (In-House) Üretim
  • 35+ Kişilik Uzman Kadro
  • İnovatif-Yenilikçi Yaklaşım

MARKALARIMIZ

Anıl İç Giyim

Türkiye’nin en köklü ve en ünlü iç giyim markalarından biri olan Anıl İç Giyim, 1980 yılından bugünlere uzanan bir hikayeye sahiptir. Temelleri İstanbul’da küçük bir tekstil atölyesinde atılan Anıl, şu anda Türkiye genelinde 3 büyük fabrika ve depoları ile üretim kapasitesini her geçen gün artırarak sürdürmektedir.

Güncel modanın Türkiye merkezli yaratıcısı ve uygulayıcısı olma hedefi ile çıkılan bu yolda emin adımlarla devam etmekte ve sürdürülebilirliğini korumaktadır. Anıl İç Giyim ürünleri, dünya çapında yaklaşık 25 farklı ülkede tüketiciler ile buluşmaktadır.

Piaff Networking

Dünyanın bir çok ülkesinde adından övgü ile söz ettiren Anıl İç Giyim, Piaff Networking markasıyla direkt olarak perakende sektörüne yön verecek bir adım atarken aynı zamanda da satış sektöründe iş imkanları sunmaktadır. 

Piaff Networking, temsilcilerine iş, kariyer, kazanç ve eğitim imkanları sunarak hayatlarına değişim katmakta ve böylelikle topluma ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

2011 senesinde ilk kataloğu ile büyük beğeni toplayan sektöre hızlı bir giriş yapan Piaff Networking, gelişimini sürdürerek büyümeye devam etmektedir. Doğrudan satış kanalındaki 100.000 üzerindeki temsilcisi ile hazır giyim ve moda sektöründe tanınır bir hale gelmiştir.

Lingabooms gecelik katalog

Lingabooms

Lingabooms, Anıl İç Giyim ve Piaff Networking kadar köklü bir marka olmasa da kısa sürede özellikle pijama takımları ve gecelik kreasyonları ile dikkatleri üzerine çekmiş ve ülke genelinden hariç olarak global anlamda da beğenilen bir marka olmuştur. Başarılı kreatif ürün tasarımları sayesinde oldukça kısa bir sürede son tüketiciye ulaşabilmiştir. 

Lingabooms’un misyonu, bu başarıyı süreklilik haline getirerek kalıcılık sağlayarak başarılı tasarımlarını insanlara ulaştırabilmektir.

Goldenbay

Goldenbay, 10 yılı aşkın bir süredir ağırlıklı olarak erkek iç giyim alanında başarı ile hizmet vermektedir. Koleksiyonlarında kalite, rahatlığın ön planda tutulduğu gözle görülebilir. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan marka, ürünlerinde erkek iç giyimde gerekli olan tüm detayları düşünmüş olup, her ürün titiz bir çalışma sonucu ortaya çıkmıştır.

goldenbay katalog
lady eleni

Lady Eleni

İç giyim sektörünün en hızlı gelişen markalarında biri olan Lady Eleni 2001 yılında kurulmuştur. Neredeyse 20 yıla dayanan tecrübesiyle kadın iç giyim üzerine üretimine devam etmektedir. Yenilikçi tarzı ve yüksek kalitesi ile önemli başarılara imza atmıştır.

Üretim faaliyetlerini İstanbul’da gerçekleştiren Lady Eleni, ürünlerini Fransa, İngiltere, Yunanistan ve Ukrayna başta olmak üzere çeşitli ülkelere ihraç etmektedir.

Gallipoli

Gallipoli, özellikle spor giyimde dikkat çeken ürün tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Ne kadar yerel bir marka olsa da geniş kitlelere ulaşması o kadar da zor olmamıştır. Ürün dizaynları, sektörde dünya çapındaki şirketlerin dikkatini çekerek yoluna emin adımlar ile ilerlemeye devam etmektedir.

1990 yılında üretim hayatına başlayan marka, ürünlerini genellikle dünya çapında ihraç etmektedir.

ecopia

Ecopia

Ecopia, temizlik ve hijyen malzemeleri üzerine faaliyet gösteren başarılı bir markadır. Yerel anlamda geniş kitlelere hitap eden marka aynı zamanda global pazarda da etkin olmaya başlamıştır. 

Geleneksel temizlik malzemelerinin aksine biraz daha farklı bir yaklaşım sergileyen Ecopia, hijyeni ön planda tutarken insan sağlığını da düşünerek ürünlerini ciddi kalite kontrollerden geçirmektedir.

PARTNERLERİMİZ